Domowy hotel dla psów, profesjonalna opieka nad psem

Polska, Mazowieckie
Opublikowane 6 miesięcy temu
Nr #68
QR CODE
1 - 2 z 5
Do negocjacji
Domowy hotel dla psów, profesjonalna opieka nad psem
Polska, Mazowieckie,
Opublikowane 6 miesięcy temu

Opis

Całodobowa opieka nad psami w kameralnych, domowych warunkach. Wyjazd? Wakacje? Delegacja? Bądź spokojny, twój pies nie będzie chciał wracać do domu po pobycie u nas :)

Oferujemy wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy nad zwierzętami, w tym w przygotowywaniu psów do adopcji we współpracy z fundacją. W naszym domu pies nie jest sam. Jest naszym domownikiem, mającym swoje prawa, ale też i zasady. Psy mają do dyspozycji dół domu oraz ogrodzony, bezpieczny ogródek. Na indywidualnych warunkach przyjmujemy psy wymagające specjalnej opieki oraz psy trudne. W trakcie pobytu, dodatkowo oferujemy korektę niepożądanych zachowań, takich jak ciągnięcie na smyczy, trudności z przywoływaniem, brak socjalizacji.

Mieścimy się w Dziekanowie Nowym, gdzie w najbliższej okolicy mamy fantastyczne tereny do bezpiecznych spacerów. Doceni je każdy przywoływalny pies. Prócz całodobowej opieki psy mają zapewnione dwa długie spacery oraz kontrolowaną socjalizację z innymi psami (życzliwymi i odpowiednio dobranymi temperamentem) i wesołą zabawę.

Wraz z psem przywieź jego posłanie lub kocyk z jego zapachem, karmę, a także książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Psiak musi być zabezpieczony przeciwko kleszczom i odrobaczony. Twój pies jest karmiony gotowanym jedzeniem lub surowym? Żaden problem, poradzimy sobie z tym. Rozwiązywanie problemów to nasza specjalność. Podobnie jak rzetelność i uczciwość. Jeszcze się wahasz? Zadzwoń, przyjedź na spacer, poznaj nas - zapraszamy.

Dzień zaczyna się u nas o godz. 10 rano i kosztuje od 70 zł. Nie przyjmujemy psów agresywnych i suczek w trakcie cieczki. Psy niszczące w domu, z lękiem separacyjnym lub inne wymagające indywidualnego podejścia przyjmujemy wyłącznie na pobyty szkoleniowe. Koszt pobytu szkoleniowego zaczyna się od 100 zł za dzień.

Więcej zdjęć i filmów znajdziesz na: https://www.facebook.com/PsotelUNerona
ID: 364337448

 

Kontakt do sprzedającego

  Seller's picture
  Jarek
  Użytkownik niezarejestrowany

  Komentarze

  Pytania? Potrzebuje więcej informacji? Zostaw komentarz... Musisz najpierw się zalogować.
  Prosimy o pytania/komentarze wyłącznie dotyczące tego ogłoszenia.
  Komentarze są moderowane.
  Do negocjacji
  Kontakt do sprzedającego 601 952xxxx

  Dane sprzedającego

  Seller's picture
  Jarek
  Użytkownik niezarejestrowany

  Lokalizacja

  Polska, Mazowieckie
  Bielanyt