Akwarium morskie Red Sea Max Nano (opcja bez szafki)

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, Kielce
Opublikowane 2 lat temu
Nr #63
QR CODE
1 - 2 z 5
3289.00 zł
Wybór: Nowy
Typ ogłoszenia: Sprzedaj
Akwarium morskie Red Sea Max Nano (opcja bez szafki)
Polska, Świętokrzyskie, Kielce, Kielce,
Opublikowane 2 lat temu

Opis

Zestaw Red Sea Max Nano (opcja bez szafki).

Dostępne są również zestawy z szafką w kolorze białym lub czarnym.

Red Sea stale wprowadza innowacje i nadąża za aktualną technologią na rynku akwarystycznym oraz hobby rafowym. Zbiorniki MAX Nano zawierają teraz oświetlenie LED wraz z pełnym systemem filtracji oraz pompami cyrkulacyjnymi i powrotnymi. Ultra przejrzyste szkło pozwala zobaczyć ryby i koralowce w ich prawdziwych barwach. Jest to akwarium w wyrafinowanym stylu bez oprawek, które natychmiast wprowadzi życie i elegancję do każdego pomieszczenia.

Oświetlenie Aqua Illumination Prime HD LED

Red Sea Max Nano zawierają teraz najbardziej zaawansowane światła, pozwalając serii Nano być jednym z najbardziej wydajnych zestawów na rynku. Pojedyncza jednostka Prime HD ma do 55 W całkowitej mocy dostępnej z pełną kontrolą, pozwalając precyzyjnie dostroić spektrum i intensywność światła.

Kontrola światła Prime HD jest bardzo prosta dzięki dowolnemu smartfonowi, komputerowi PC lub Macowi. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi możesz połączyć się bezpośrednio z oprogramowaniem oświetlenia. Super szybko i łatwo, możesz sterować światłem Twojego zbiornika z dowolnego miejsca na świecie (warunek to dostęp do Internetu).

Kontrola pomp

Max Nano ma zintegrowany wyłącznik zasilania, który obejmuje pompy obiegowe oraz odpieniacza białkowego w celu łatwej kontroli włączania / wyłączania.

MARINE-Specyfikacja szafki

Każdy zbiornik MAX Nano jest wyposażony w stojak wykonany specjalnie dla akwariów morskich wyposażony w laminowaną obudowę, z odpornymi na warunki atmosferyczne drzwiami, otwieranymi zatrzaskami i zawiasami ze stali nierdzewnej. Stojaki są dostępne w dwóch kolorach (czarnym lub białym), w których wnętrze będzie czarne w obu wersjach kolorystycznych stolika, co z czasem zapewni czystszy ogólny wygląd.

Ultra Przeźroczyste Szkło

Red Sea wykorzystuje ultranowoczesne, faliste szkło krawędziowe o niskiej zawartości żelaza, pozwalające zobaczyć prawdziwe kolory ryb i koralowców bez zniekształceń. Przednia szyba o grubości 8 mm pozwala, by Red Sea wytworzyło zbiornik bez obręczy, bez potrzeby stosowania żadnych brzydkich usztywnień.

Filtracja i Cyrkulacja

Sprawdzona wielostopniowa filtracja pozwala hodować nawet najbardziej delikatne koralowce i ryby. Dołączone pompy powrotne i obiegowe są ukryte w komorze filtracyjnej, dzięki czemu zbiornik wygląda czysto i elegancko. W panelu znajduje się również skimmer Reef-Spec Nano, wieże na media filtracyjne oraz dodatkowa przestrzeń na pozostały sprzęt. Odpieniacze RS Nano mają stosunek wody do powietrza 3: 1, tworząc idealne warunki do odpieniania białek.

Całkowite wymiary: 45cm L x 45cm W x 45cm H (mierzone bez oświetlenia), objętość całkowita 75L, objętość akwarium 62L. Panel filtracyjny o objętości 13L. Szkło grubości 8mm. Gwarancja 24 miesiące.

ZESTAW DOSTĘPNY OD RĘKI!

 

Kontakt do sprzedającego

  Seller's picture
  Firmowe
  Zarejestrowany jako 22. Jun 2021
  Musisz się zalogować lub stworzyć nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą

  Komentarze

  Pytania? Potrzebuje więcej informacji? Zostaw komentarz... Musisz najpierw się zalogować.
  Prosimy o pytania/komentarze wyłącznie dotyczące tego ogłoszenia.
  Komentarze są moderowane.
  3289.00 zł

  Dane sprzedającego

  Seller's picture
  Firmowe
  Zarejestrowany jako 2021/06/22

  Lokalizacja

  Polska, Świętokrzyskie, Kielce, Kielce
  Gabrieli Zapolskiej 4