Szczenięta - czarne też są piękne...

Polska, Łódzkie
Zaktualizowano 1 miesięcy temu
Nr #117
QR CODE
1 - 2 z 5
Do negocjacji
Szczenięta - czarne też są piękne...
Polska, Łódzkie,
Zmodyfikowane 1 miesięcy temu

Opis

Nie wdając się w niemiłe szczegóły - śmiało możemy powiedzieć, iż smutny był początek siedmiu psich skrzatków i ich mamy. Wystartowały w życie 24.01.2022. Dziś ufne, słodkie, otwarte na człowieka, mocno rozbrykane, pełne karkołomnych pomysłów i energii - czekają na swoje nowe, kochające odpowiedzialnie - domy.
Maja, Diana, Bajka, Smyku, Fuks, Opal i Szafir są trzykrotnie odrobaczone z kompletem szczepień, zaczipowane. Na obecną chwilę z istotnych rzeczy powiedzieć należy, że szczeniaczki są w trakcie treningu czystości, nauki sygnalizacji potrzeb i, niestety na etapie eksplorowania i niszczenia otoczenia - podgryzanie to ich główna zabawa i nie zawsze podgryzana jest zabawka, o czym piszemy w trosce o Państwa meble. Jakiego domu szukamy?
Preferowane - woj. łódzkie. Szukamy domu, który nie ma ciśnienia na psa pod wymiar, pod kolor, jako zabawkę dla dzieci (tu odsyłam do sklepu z pluszakami). Domu, gdzie każde zwierzę jest członkiem rodziny, takim na dobre i na złe (... a na złe też trzeba się przygotować... psia pomysłowość, zniszczenia, brudzenie, choroby - wszystko to, co się zdarza, a co często na początku asekuracyjnie wypieramy zakochując się w małej, „niewinnej” kuleczce). Szukamy domu totalnie, acz z głową na karku - rozkochanego w zwierzętach.
Tu z kolei miłość miłością, troska i odpowiedzialność również są ważne, ale nie mniej ważna jest zdolność przewidywania i zapobiegania niepożądanym zrządzeniom losu. Jeśli ktoś z Państwa zapragnie tak rozkosznego, ale i wymagającego wciąż sporej dozy troski - czterołapnego członka rodziny - prosimy o kontakt. Preferujemy telefoniczny. Podstawą "zdobycia" urokliwego szczeniaka jest ankieta przedadopcyjna (mail kontaktowy: izabella.kaczmarczyk@poczta.fm), wizyta w docelowym miejscu pobytu zwierzęcia, spacer zapoznawczy i podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Dodatkowe informacje

Rasa: adopcja
Nazwa hodowli: adopcja
Nazwa stowarzyszenia: adopcja

 

Kontakt do sprzedającego

  Seller's picture
  Osoba prywatna
  Zarejestrowany jako 30. Nov -0001
  Musisz się zalogować lub stworzyć nowe konto, aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą

  Komentarze

  Pytania? Potrzebuje więcej informacji? Zostaw komentarz... Musisz najpierw się zalogować.
  Prosimy o pytania/komentarze wyłącznie dotyczące tego ogłoszenia.
  Komentarze są moderowane.
  Do negocjacji

  Dane sprzedającego

  Seller's picture
  Osoba prywatna
  Zarejestrowany jako -0001/11/30

  Lokalizacja

  Polska, Łódzkie