^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

26.05.2019 w Radości (okolice ulic Izbicka, Kąkolowa, Patriotów) zaginął czarno-biały kocurek o imieniu Ufo. Kotek jest wychodzący, wyszedł wieczorem i do tej pory nie wrócił. Jest wykastrowany, brak chipa, raczej towarzyski, nie boi się ludzi, chociaż nie wiadomo jak zachowa się w obcym terenie. Znaki szczególne, to delikatna plamka po wewnętrznej stronie lewej przedniej łapki oraz ułamany kieł (to informacje dla kogoś kto go ewentualnie przygarnął). Jest ciągle poszukiwany!

Jeśli ktokolwiek widział podobnego kota, przygarnął do siebie lub miałby na jego temat jakiekolwiek informacje, bardzo proszę o kontakt:

tel. 500-209-086 lub 729-207-388.

DLA ZNALAZCY WYSOKA NAGRODA (3000pln)

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

Zuzanna
500209086
email
ZAGINĄŁ  kocurek! W-wa Radość/Falenica.NAGRODA dla ZNALAZCY!ZAGINĄŁ  kocurek! W-wa Radość/Falenica.NAGRODA dla ZNALAZCY!ZAGINĄŁ  kocurek! W-wa Radość/Falenica.NAGRODA dla ZNALAZCY!ZAGINĄŁ  kocurek! W-wa Radość/Falenica.NAGRODA dla ZNALAZCY!ZAGINĄŁ  kocurek! W-wa Radość/Falenica.NAGRODA dla ZNALAZCY!