^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Przygarnęliśmy kotkę z maleńkimi kociętami, które znaleźliśmy pod drzewem w pobliżu naszego domu. Szukamy domu dla niej i czworga małych kociąt – są to 3 czarne kocurki i 1 szary. Kocięta urodziły się prawdopodobnie w pierwszych dniach września. Mamy już swoją kotkę, a kocia mama przegania ją z jej własnego podwórka. Dlatego chcemy oddać w dobre ręce zarówno kocięta, jak i ich mamę. Kociaki zaczynają już samodzielnie jeść stały pokarm i załatwiać się do kuwety. Za około 1 - 2 tygodnie będą gotowe do zamieszkania w nowym domu. Do tego czasu zostaną zaszczepione i odrobaczone. Kocięta są wesołe, chętne do zabawy i kontaktów z ludźmi. Mama kociąt jest oswojona i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Jest przyzwyczajona do przebywania na dworze i raczej nie zaakceptuje ciągłego przebywania w domu. Obecnie, dzięki naszym staraniom, kotka jest już wysterylizowana.

Lokalizacja

Śląskie
Sieraków Śląski

Kontakt

Sebastian
666151923
email
Oddamy małe kotki w dobre ręceOddamy małe kotki w dobre ręceOddamy małe kotki w dobre ręceOddamy małe kotki w dobre ręceOddamy małe kotki w dobre ręce