^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Biało-rudy Puszkin z początku jest nieśmiały, ale my wiemy, że to naprawdę fajny kocurek! Kiedy już kogoś pozna to przytula się, daje głaskać, przymila. Coraz chętniej wychodzi do obcych, nieśmiało przyjmuje pieszczoty, z zainteresowaniem obwąchuje torebki gości
Na pewno po zmianie domu będzie potrzebował trochę czasu na oswojenie się z nową sytuacją. Jednak smaczki i cierpliwość na pewno przekonają go do nowego opiekuna

Jest wykastrowany i bezbłędnie korzysta z kuwety.
Puszkin jest nosicielem wirusa kociej białaczki - na razie nie ma żadnych objawów i może tak zostać do końca życia. Nie może mieszkać z innymi kotami (chyba że także będą nosicielami), ale wirus ten jest niegroźny dla psów czy ludzi.

Kontakt Dorota: 665 168 122

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

kocie adopcje
665168117
email
Białaczkowy, słodki Puszkin szuka swojego człowieka!Białaczkowy, słodki Puszkin szuka swojego człowieka!Białaczkowy, słodki Puszkin szuka swojego człowieka!Białaczkowy, słodki Puszkin szuka swojego człowieka!Białaczkowy, słodki Puszkin szuka swojego człowieka!