^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Jeszcze niedawno Tobi mieszkał w domu, gdzie kotów było dużo i tam nachalnie "promował się" na całego. Wychodził do obcych, ładował na kolana, oczekiwał przytulania, głaskania, tulenia... miaukiem odpowiadał na pytania i wpatrywał się miłośnie prosto w oczy.
To była jego prośba o pomoc - Tobi nie odnajdywał się w tak licznym stadzie.
Teraz, gdy przebywa w domu tymczasowym okazało się, że tak naprawdę ten na pozór twardziel ma wrażliwą duszę przez pierwsze kilka dni był ostrożniejszy, obserwował świat z bezpiecznej wysokości szaf i podsufitowych półek. Dopiero po kilku dniach zszedł między ludzi i pokazał się z "przytulastej" strony - bo tak naprawdę to wciąż ogromny pieszczoch
Wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, kuwetkowy. Nadal świetnie dogaduje się z kotami, ale jednak w racjonalnej ilości - tak do czterech, żeby nie przytłaczać.

Kontakt Dorota: 665 168 122

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

kocie adopcje
665168122
email
Tobi - kotek z niespodziankąTobi - kotek z niespodziankąTobi - kotek z niespodziankąTobi - kotek z niespodziankąTobi - kotek z niespodzianką