^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Kropa to kota, którą każdy by chciał mieć. Z nią nie można się nudzić - a to wskoczy gdzieś wysoko, a to próbuje otworzyć drzwi, a to pogoni za pyłkiem czy muszką, a to "upierze" swoje zabawki w misce z wodą czy "pogada" po kociemu... jest młoda, wesoła i rezolutna, ma dużo energii i pomysłów na swoje kocie życie.
Świetnie odnajduje się w kocim stadzie (zwłaszcza równie chętnym do zabaw i frywoli co ona), ale lubi też człowieka. Pomruczeć, przytulić się, dać wygłaskać, podstawić pod rękę głowę czy plecki, wepchnąć się na kolana i dać głaskać dłuuuugo dłuuugo - o tak, chociaż nie od razu. Najpierw musi przekonać się, że to właściwy człowiek - a potem już bez oporu dopomina się mizianek i głaskania ?

Jeśli chcesz mieć kota naprawdę Twojego, który nie będzie się spoufalał z obcymi, a Ciebie będzie kochał całym kocim serduszkiem... jeśli chcesz mieć kota, który swoimi pomysłami rozbawi Cię każdego dnia... jeśli chcesz mieć kota, który kocha a nadal czeka - wybierz Kropę.

Koteczka jest odrobaczona, wykastrowana, wkrótce będzie zaszczepiona.


Kontakt Dorota: 665 168 122

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

kocie adopcje
665168122
email
Kotka Kropka szuka domuKotka Kropka szuka domuKotka Kropka szuka domuKotka Kropka szuka domuKotka Kropka szuka domu