^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Jeśli chciałbyś, żeby kot spał z Tobą w łóżku, bezgranicznie Cię kochał, lubisz gadatliwe "rozmowne" koty - to Maczek jest właśnie dla Ciebie, sam przychodzi na kolana, wykłada brzuchem do góry, uwielbia się przytulać, bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem - także tym najmniejszym, świetnie dogaduje się z dziećmi! Ma w sobie zero agresji, nie drapie, nie podgryza. Je wszystko, lubi tarmoszenie po okrągłym brzuszku, uwielbia wszystkie zabawki, zwłaszcza wędki i piszczące myszki.
Jest wykastrowany, zaszczepiony, testy na FIV i FelV ujemne. Bez zarzutu korzysta z kuwety. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, ale to człowiek jest dla niego najważniejszy.
Jedynie na początku znajomości jest trochę ostrożniejszy i wyszukuje sobie miejscówkę, gdzie z góry może zapoznawać otoczenie. Ale szybko schodzi do ludzi i zaczyna swoje przytulanki i mruczanki.

Kontakt Dorota: 665 168 122

Lokalizacja

Mazowieckie
Warszawa

Kontakt

kocie adopcje
665168122
email
Koci ideał Maczek kocha ludzi!Koci ideał Maczek kocha ludzi!Koci ideał Maczek kocha ludzi!Koci ideał Maczek kocha ludzi!Koci ideał Maczek kocha ludzi!