^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Puszkin to fajny, spokojny kocurek o pięknej urodzie. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów, lubi się z nimi bawić i wylizywać. Do człowieka z początku jest nieco bardziej wycofany, ale gdy już pokocha, to całym kocim serduszkiem. Chociaż jest szczupły, to ogromny z niego łasuch i kocie przysmaczki sprawiają, że chętniej przystępuje do głaskania, przymilania i przytulania, jednak w nowym miejscu na pewno będzie z początku wystraszony - szukamy więc domu, który da mu potrzebny na to czas.

Jest wykastrowany, gotowy do zmiany domu. Ponieważ mieszkał w licznym kocim stadzie dobrze dogaduje się z kotami - może zostać towarzyszem Twojego kota lub być jedynym kotem w domu.

Kontakt Dorota: 665 168 122

Lokalizacja

Małopolskie
Kraków

Kontakt

kocie adopcje
665168120
email
Przepiękny biało-rudy kochany kocurek szuka domu!Przepiękny biało-rudy kochany kocurek szuka domu!Przepiękny biało-rudy kochany kocurek szuka domu!Przepiękny biało-rudy kochany kocurek szuka domu!Przepiękny biało-rudy kochany kocurek szuka domu!