^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Jankiel jest 4-letnim, fajnym i proludzkim bullem z uroczo oklapniętymi uszkami. Chłopak nie zna za bardzo zasad panujących w świecie, bo i nie miał kto mu takowych przekazać. Dłuższa chwila pracy i będzie z niego rewelacyjny kompan do zabaw wszelakich! Zna i bardzo lubi zabawki. A piłeczka to już w ogóle. Pozostawiony sam utrzymuje czystość. Nie znamy jego stosunku do dzieci, psów i kotów. Dopiero się z paniczem poznajemy. Chłopak jest wykastrowany.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
JANKIEL bullterrier do adopcji RacibórzJANKIEL bullterrier do adopcji RacibórzJANKIEL bullterrier do adopcji RacibórzJANKIEL bullterrier do adopcji RacibórzJANKIEL bullterrier do adopcji Racibórz