^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

SPEJSON to 2-letni, fajny i dość nieogarnięty pies w typie amstaffa. Przyda się paniczowi małe szkolenie, a jego karność będzie bardzo pomocna w wypracowaniu komend i wszelakiego posłuszeństwa. Jak na młodego psa przystało - jest pełen energii, chętnie biega za patykiem i bardzo ceni kontakt z człowiekiem. Spejson nie lubi i nie może zamieszkać z innym psem. Z dzieckiem (bądź dziećmi) również. Chłopak ma niestety problemy z kręgosłupem, więc nowa rodzina adopcyjna będzie musiała brać pod uwagę diagnostykę i leczenie.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
MAGDA: 668 157 162 Nie odpisujemy na sms-y. Nie odbieramy telefonów po 20.00.

UWAGA!!!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
SPEJSON w typie amstaffa do adopcji PoznańSPEJSON w typie amstaffa do adopcji PoznańSPEJSON w typie amstaffa do adopcji PoznańSPEJSON w typie amstaffa do adopcji PoznańSPEJSON w typie amstaffa do adopcji Poznań