^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Ciapek to 2-letni psiak w typie amstaffa. Ciapek jest psem głuchym. Nie, to nie wybiórcza głuchota - głuchota Ciapka jest stała i permanentna. Nie przeszkadza mu natomiast w życiu codziennym, gdyż jest ogromnie wpatrzony w swego opiekuna! Spuszczony ze smyczy cały czas bacznie wypatruje swojego człowieka. Wraca na kiwnięcie ręką, bądź wskazanie dłonią ziemi. Ciapek jest wyjątkowo aktywnym psem, który uwielbia wszelkiego rodzaju piłki, szarpaki i gryzaki. Oddaje je tylko na warunkach wymiany, a przy innym psie jest w stanie ich mocno bronić. Bardzo lubi i jeszcze bardziej docenia bliskość człowieka, często też upomina się o jego uwagę - szczekając. Wobec nieznajomych ma duży dystans, zwłaszcza po zmroku. Jest alergikiem, badania wykazały alergię na kurz domowy i roztocza, stąd i potrzeba specjalistycznej karmy. Ciapek może zamieszkać ze stabilną suczką, w domu ze starszymi dziećmi. Zdarzają mu się problemy z zostawaniem w domu, wtedy idealnie sprawdza się kennel. Pozostawiony sam często przez pewien czas ujada, bądź piszczy. Nie zniszczy. I utrzymuje czystość. Jest po zabiegu kastracji i posiada komplet szczepień.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
DOMINIKA: 570 975 515 Nie odbieramy telefonów po 20.00. Nie odpisujemy na sms-y.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
CIAPEK słodziak w typie amstaffa do adopcji PoznańCIAPEK słodziak w typie amstaffa do adopcji PoznańCIAPEK słodziak w typie amstaffa do adopcji Poznań