^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

FADO to ok. 7-letni mix pit bulla i DA. Jest bardzo energicznym psiakiem. Potrzebuje aktywnego człowieka u boku, bo tylko przy takiej osobie będzie w stanie rozładować pokłady swojej energii. Chłopak biega, aportuje, pływa, nawet przy rowerze zasuwa jak szalony. Jest wpatrzony w opiekuna, a dodatkowo świetnie pracuje za smaczki. To pies dość niezmordowany, trzeba się trochę napracować by go zmęczyć. Aktualnie Fado zna podstawowe komendy. Nie jest nam niestety znany jego stosunek do dzieci i kotów. Wiemy natomiast, że przy doświadczonym przewodniku mógłby zamieszkać z jakąś stabilną psią damą. Fado to psiak który darzy ogromną miłością wszelką zabawę i wszelkie mizianie. Mógłby zamieszkać ze starszymi dziećmi, jednak ze względu na swoją siłę i nieopanowane skakanie – muszą to być dzieci w wieku 14+. Chłopak jest zdrowy i wykastrowany, dodatkowo ma również komplet szczepień i chipa.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668-157-162
JOANNA: 793-643-620 NIE ODPISUJEMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONOW PO 20.00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
FADO mix pit bulla i DA do adopcji - LesznoFADO mix pit bulla i DA do adopcji - LesznoFADO mix pit bulla i DA do adopcji - LesznoFADO mix pit bulla i DA do adopcji - LesznoFADO mix pit bulla i DA do adopcji - Leszno