^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Jadzia to ok. 9-letnia bullterrierka – piękna i ociupinkę zakapiorska. Jest żywiołową, choć początkowo odrobinę zdystansowaną kobietką. Jak każdy „rasowy” bull – uwielbia żarcie i za nie jest w stanie zrobić dużo. Mimo wieku nadal sprawna i żywiołowa. Ale ze snu też nie lubi rezygnować! Jadzia dość mocno się ekscytuje (np. nowymi rzeczami/osobami) – potrafi wtedy dość niedelikatnie podgryzać czy uskuteczniać kompulsywne zachowania. Jest to do wypracowania, najlepiej przy pomocy dobrego behawiorysty – znającego specyfikę rasy. Jej stosunek do innych czworonogów jest obecnie ustalany. To na pewno silna charakterem starsza pani i nie da sobie przy konfrontacji „w kaszę dmuchać”.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
Jadzia bullterrierka do adopcji RacibórzJadzia bullterrierka do adopcji RacibórzJadzia bullterrierka do adopcji RacibórzJadzia bullterrierka do adopcji Racibórz