^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Jimmy to 3-letni psiak w typie amstaffa, który szuka najlepszego pod słońcem domu. I tylko takie domy będą brane pod uwagę! :) Chłopak jest bardzo proludzki - lubi mizianko, lubi drapanko, lubi buziaczki. Z dnia na dzień ten pieszczoch coraz bardziej otwiera się na otaczający go świat. Za zabawkami biega jak szalony, wszystkie są warte jego uwagi. Co do psiego towarzystwa - tu Jimmy nie wykazuje dużego zaufania, raczej opcjujemy za tym aby został psim jedynakiem. Chłopak jest przyzwyczajony do klatki kennelowej, zachowuje czystość i jest grzeczny. Co do spacerów - tu potrzeba troszkę pracy, bo ciągnie na smyczy (ale nie jakoś super bardzo!). Dodatkowo, ma problem z przekrzywianiem głowy - nie znamy przyczyny tego zjawiska, nie przeszkadza to jednak chłopakowi w normalnym funkcjonowaniu. Poza tym Jimmy jest zdrowy i gotowy do adopcji!
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
JOANNA: 793 643 620 NIE ODPOWIADAMY NA SMSY. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO GODZINIE 20:00

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
JIMMY w typie amstaffa do adopcji LesznoJIMMY w typie amstaffa do adopcji LesznoJIMMY w typie amstaffa do adopcji LesznoJIMMY w typie amstaffa do adopcji LesznoJIMMY w typie amstaffa do adopcji Leszno