^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

TRIXI suczka, która stała się ofiara ludzkiej głupoty i nieodpowiedzialności. Trafiła do schroniska w opłakanym stanie. Wyczerpana, zaniedbana i wyeksploatowana do granic możliwości. Jej stan wskazywał, że w ciągu ostatnich 24 godzin urodziła szczeniaki. Co się stało z jej dziećmi możemy się tylko domyślać... Ma około 9 lat. Stan jej zębów i oczu sprawił, że na początku została oceniona na dużo, dużo więcej. Z pewnością rodziła co cieczkę a jej życie nie było usłane różami. Trixi zachowuje się jak duży szczeniak. Ma w sobie sporo radości. Widać, że nikt nigdy jej niczego dobrego nie nauczył. Niedelikatna, potrafi zahaczyć w zabawie zębem. Totalnie zafiksowana na szarpanie (smycz, zabawka, rękaw – wszystko jedno). Nie umie chodzić na smyczy - traktuje to jako zabawę. Jest wiecznie głodna – co jest niestety typowe dla głodzonych wcześniej psów. Suczka rozpaczliwie potrzebuje domu. Kogoś spokojnego i cierpliwego, kto pozwoli jej odbudować się psychicznie i fizycznie.
KONTAKT :
MARIKA – 508-582-623
AGNIESZKA - 793-396-976 (nie odbieramy tel. Po godz. 19, nie odpisujemy na smsy)

Lokalizacja

Opolskie
Kluczbork

Kontakt

TTB Poznań
email
TRIXI w typie TTB do adopcji OpoleTRIXI w typie TTB do adopcji OpoleTRIXI w typie TTB do adopcji OpoleTRIXI w typie TTB do adopcji OpoleTRIXI w typie TTB do adopcji Opole