^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Maja to ok. 9-letnia sunia w typie amstaffa. Jest bardzo kontaktowym psem, lubi zabawę z człowiekiem i potrafi się o nią dopominać. W sytuacjach nowych, czyli takich które potrafią dziewczynę dość mocno zestresować, szuka oparcia w opiekunie. Szczególnie podróże windą bardzo ją stresują. „Pszczółka” bardzo grzecznie jeździ autem, niczym prawdziwa fanka motoryzacji siada na fotelu i bacznie obserwuje otaczający świat. Maja pozostawiona w domu nie brudzi, nie niszczy i zachowuje czystość, powrót opiekuna do domu wita bardzo żywiołowym tańcem radości. Na spacerach niestety bardzo ciągnie na smyczy – rzecz oczywiście do wypracowania. Maja jako otwarta i sympatyczna „pszczółka” pozwala sobie na grzebanie w misce, nie zawłaszcza jej dla siebie. Dziewczyna nie może zamieszkać w domu z małymi dziećmi (dzieci średnie lub większe jak najbardziej się sprawdzą), musi być też zwierzęcym jedynakiem.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162 JOANNA: 793 643 620 NIE ODPOWIADAMY NA SMSY

Lokalizacja

Wielkopolskie
Piła

Kontakt

TTB Poznań
email
MAJA w typie amstaffa do adopcji PIŁAMAJA w typie amstaffa do adopcji PIŁAMAJA w typie amstaffa do adopcji PIŁAMAJA w typie amstaffa do adopcji PIŁAMAJA w typie amstaffa do adopcji PIŁA