^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

W Hodowli Nowa Era*PL czeka na nowy dom kocurek o złotym umaszczeniu. Richmond Nowa Era*PL jest już wykastrowany i gotowy do odbioruKocurek ma bardzo miły charakter i wystawową urodę. Jest duży i bardzo puchaty.
w Hodowli Nowa Era*PL hodujemy Koty Syberyjskie i Neva Masquerade.
Koty w naszej Hodowli są starannie dobierane. Przywiązujemy wagę do tego, żeby zarówno ich wygląd jak i charakter odpowiadały wzorcowi rasy. Prawidłowa selekcja ma na celu uzyskanie w przyszłości potomstwa o jak najlepszej charakterystyce. W naszej hodowli preferujemy duże i silne koty syberyjskie. Wszystkie nasze koty są zdrowe, regularnie szczepione i posiadają aktualne testy na FelV i FIV z wynikiem ujemnym. Hodowla Nowa Era*PL jest zarejestrowana w CAT CLUB FENIKS (CCF).

Nasze Koty posiadają rodowody FELIS POLONIA (FPL).

FPL nalezy do światowej organizacji FIFE.

Ukończyłam PawAcademy - PawPeds G1.

Lokalizacja

Zachodniopomorskie
Szczecin

Kontakt

Hodowla Nowa Era*PL, Jolanta Kurowska
605269124
email
Okazja! Złoty, wykastrowany kocurek  Richmond Nowa Era*PLOkazja! Złoty, wykastrowany kocurek  Richmond Nowa Era*PLOkazja! Złoty, wykastrowany kocurek  Richmond Nowa Era*PLOkazja! Złoty, wykastrowany kocurek  Richmond Nowa Era*PLOkazja! Złoty, wykastrowany kocurek  Richmond Nowa Era*PL