^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Domku szuka mała łowczyni ZI-MA Cor Tuum*PL - strzeżcie się, myszy i inne szkodniki ;)

"Hej wszystkim, jestem Zi-ma, i poluję na wszystko, co przede mną ucieka! Na brata, siostry, psy i tego małego człowieczka, który super się z nami bawi! Przede mną nie ucieknie nic, jestem super szybka i mama mówi, że kupi mi tylko pelerynę i wtedy to jużchyba będę latać! No jak na razie to nie latam, ale cały wieeeelki-jak-wieża-Eiffla drapak jest mój! Sypiam sobie wszędzie, kocham wszystkich, a szczególnie tych, co dają mi moje mięsko! :) I ogólnie to jestem bardzo odważną i kontaktową dziewczyną, i zawsze mam czyste futerko.
Jeszcze nikt nie zdecydował się, żeby wziąć mnie ze sobą do domu - a może Ty? Obiecuję, będę grzeczna(na ile się da), będę Cię pocieszać i dodawać otuchy w złe dni, i zawsze będę Cię kochać, i będę mało jadła (no dobra, tutaj to przesadziłam... Kocham jeść!) Przyjedź mnie odwiedzić, postaram się Cię w sobie rozkochać!"

Dziewczynka jest w kolorze czarnym szylkretowym, umaszczenie colorpoint.
Data urodzenia 09 Sierpień 2015
Po rodzicach: AFERA Czekolada*PL i DAMIEN z Aleje*CZ
Do nowego domu może wyjechać po 14 listopada, będzie wtedy odpowiednio do wieku odrobaczona i zaszczepiona, będzie posiadała książeczkę zdrowia i rodowód FIFe, mikroczip. Będzie już po sterylizacji!
Oraz oczywiście wyprawkę ;)


Hodowla Cor Tuum*PL, zarejestrowana w SMK Żory, Felis Polonia, FIFe.

Kontakt:
cortuumpl@gmail.com
+48 733 553 868 +48 530 697 068

Lokalizacja

Śląskie
katowice

Kontakt

cortuumpl
530697068
email
Słodka, odważna Ragdollka o cudownym charakterze.Słodka, odważna Ragdollka o cudownym charakterze.Słodka, odważna Ragdollka o cudownym charakterze.Słodka, odważna Ragdollka o cudownym charakterze.Słodka, odważna Ragdollka o cudownym charakterze.