^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

DOMOWA HODOWLA YORKÓWZ ogromną pasją i oddaniem dla zwierząt prowadzę domową kameralną hodowlę pięknych, mądrych i o łagodnym usposobieniu yorków.Poszukuję odpowiedzialnego i kochającego właściciela.Wierzę, że decyzja posiadania pieska będzie przemyślana i podyktowana miłością do zwierząt.Mam dwa miniaturowe yorkshire o cudownym usposobieniu i wspaniałym charakterze.


Pieski są bardzo mądre, oddane, wychowane w pełnej miłości i traktowane jak członkowie rodziny.Wychowane zostały wśród dziecka.Są to miniaturki - matka warzy 2,40 kg a ojciec 1, kg. Umarszczenie jest piękne - złoto-kremowo-platynowe.Pieski tej rasy nie posiadają sierści tylko włos, dlatego też wspaniale nadają się dla alergika.Moje pieski z racji cudownego charakteru i tego, że są pełne miłości, doskonale mogą być wykorzystywane w tzw. dogo terapii np. przy dzeciach z autyzmem.Moje pieski są zadbane już w okresie ciąży. Już w brzuszku rozwijają się wspaniale i rodzą zdrowe bez żadnych wad genetycznych. Od pierwszych dni są karmione najlepszą karmą Royal. Pilnowane są 24/h na dobę. Obdażane są wielkim uczuciem. Są nauczone czystości. Pieski są zabezpieczone preparatami na odporność i stawy.Cena miniaturki wynosi -piesków w zależności od płci i wielkości.Ceny podlegają negocjacji.Pieski były 2 razy odrobaczone i 2 razy szczepione.Pieski już są gotowe do odbioru!Zapraszam także na moją stronę: http://www.piekneyoreczkinikoleczk

Lokalizacja

Małopolskie

Kontakt

basia
790785866
email
mini mini yoreczkimini mini yoreczkimini mini yoreczkimini mini yoreczkimini mini yoreczki