^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Mamą Dino była beagielka, jednak po swojej mamie ma tylko łatę na oku, cała reszta jest po tatusiu, który jest nieznany. Dino został znaleziony wraz z mamusią, jako mały szczeniak i przetransportowany do hotelu dla zwierząt.
Jego mama, w typie beagle, już dawno znalazła dom, a Dino wciąż czeka...
Dino jest młodym psem, ma około dwóch lat. Początkowo był bardzo wystraszony, taka kupka nieszczęścia, bojąca się nawet własnego cienia. Pod czujnym okiem opiekunki w hotelu, zaczął poznawać otaczający go świat i ludzi. Ale wciąż potrzebuje czasu, aby zaufać. Widać jednak, że z zainteresowaniem przygląda się człowiekowi i próbuje przełamać nieśmiałość.
Pomalutku robi postępy. Chodzi za sforą, bawi się z psami, a kiedy odpoczywa w psiarni na fotelu, wystawia brzuch do głaskania.
Szukamy dla Dino nowego domu. Domu pełnego miłości i cierpliwych opiekunów, którzy małymi kroczkami pokażą mu, że życie z człowiekiem może być wspaniałe. Psiak jest niezwykle sympatyczny, spokojniutki, nie sprawia kłopotów. No i jest piękny, tylko trzeba pozwolić mu rozkwitnąć, aby to piękno zajaśniało pełnym blaskiem.
Dino to kundelek, ale z pewnością zasługuje na miłość i ciepły dom. Bardzo potrzebuje kochającego człowieka!

Kontakt w sprawie adopcji - Tomasz 663 599 892
Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie
www.beaglewpotrzebie.pl

Lokalizacja

Wielkopolskie
cała Polska

Kontakt

loczek21
663599892
email
Sympatyczny DINO szuka dobrego domu Wielkopolskie (cała Pols