^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Caruso jest wykastrowany, odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony i zaczipowany, test na białaczkę ujemny.

Caruso to 3 letni kocurek. Mimo dorosłego wieku nie stroni od zabaw kocimi zabawkami i niezmordowanie męczy piłeczki, wędki i tunele. Jego ulubionym towarzyszem jest człowiek – kocur chętnie wyleguje się na kolanach i wtula w człowieka donośnie mrucząc. Caruso świetnie odnajduje się w naszym kocim przedszkolu. Obecnie „tatusiuje” bandzie maluchów z którymi bawi się, jak maleńki kociak. Potrafi jednak stawiać granice – jeśli nie życzy sobie pieszczot, ostrzegawczo łapie pyszczkiem za rękę dając do zrozumienia, że wystarczy mu już w danym momencie czułości. Poszukujemy dla niego domu bez małych dzieci i dorosłych kotów. Carusso może mieszkać w domu z możliwością wychodzenia .
OBECNIE KOCUR PRZEBYWA NA TERENIE KOCIEJ PRZYSTANI W SOSNOWCU

Lokalizacja

Śląskie
Sosnowiec

Kontakt

Kocia Przystań
694168129
email
Caruso - przyjazny kocur szuka domuCaruso - przyjazny kocur szuka domuCaruso - przyjazny kocur szuka domuCaruso - przyjazny kocur szuka domu