^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Osia ma około roku, jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Została znaleziona na terenie hotelu na południowym Mazowszu, gdzie za pomocą uroku osobistego próbowała zdobyć coś do jedzenia, a w dalszej perspektywie zainteresować gości swą osóbką na tyle, by dali jej choć DT. Z jedną osobą jej się udało :)

Kotka jest bardzo proludzka: chętnie towarzyszy opiekunowi w codziennych czynnościach (zaliczyła już kąpiel w wannie, o mało nie została zamknięta w lodówce, próbowała też usmażyć się na płycie kuchennej i zwiedziła więcej półek w domu, niż wszyscy pozostali rezydenci łącznie). Układanie się na kolanach i na kołdrze to norma. Jest też bardzo ciekawska, żywa i skora do zabawy. Nieposkromiona rozrabiaka, uwielbia mordować myszki albo skakać za piłeczką. Będzie miłym towarzyszem zabaw dla dziecka, ale starszego (tak od sześciu lat), ponieważ w zabawie potrafi się zagalopować i "poluje" na rękę lub nogę opiekuna z użyciem ząbków i pazurków. W stosunku do innych kotów Osia jest neutralna: nie okazuje wrogości, ale też nie szuka ich towarzystwa.

Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: 2014
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz,

Lokalizacja

Mazowieckie
warszawa

Kontakt

Jokot
600235289
email
Osia około roczna kota do adopcjiOsia około roczna kota do adopcjiOsia około roczna kota do adopcjiOsia około roczna kota do adopcji