^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Putek jest młodym kocurkiem, który niespodziewanie zawitał wiosną do mojego ogrodu. Był bardzo zabiedzony i miał świerzb w uszach. Wyleczyłam go, wykastrowałam i zaszczepiłam (kot ma swoją książeczkę zdrowia).

Obecnie mieszka w budce na tarasie, gdyż mam już swoje domowe cztery koty i taka ilość wystarczy. Bardzo chciałabym, żeby Putek znalazł swój dom. Marzy mi się dla niego dom wychodzący (w bezpiecznej okolicy !), bo kocurek uwielbia polować, ale przy tym bardzo pilnuje swojego terenu :-) .

Putek lubi towarzyszyć człowiekowi przy codziennych czynnościach i wyraźnie pokazuje jak bardzo go to cieszy :-) . Nie wybrzydza przy jedzeniu, choć preferuje mokrą karmę. Jest czystym kotkiem, który z pewnością poradzi sobie z kuwetą. Odnajdzie się w domu z innym kotem, nie ma tendencji do dominacji.

Warunkiem adopcji jest spisanie umowy adopcyjnej.
Tel. kontaktowy: 606 636 015

Lokalizacja

Łódzkie
łódź

Kontakt

Asia
606636015
email
Putek kocurkiem o delikatnej urodzie.Putek kocurkiem o delikatnej urodzie.Putek kocurkiem o delikatnej urodzie.Putek kocurkiem o delikatnej urodzie.Putek kocurkiem o delikatnej urodzie.