^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Wszystko było jak w filmie i miał być happy end. Pan, Człowiek o wielkim sercu uratował od śmierci kilka zwierzaków. Byli dla siebie całym światem, On dbał o pieski i koty jak tylko umiał, a one odwzajemniały mu opiekę miłością bezwarunkową. Żyli w szczęściu, ale niestety, życie napisało scenariusz okrutny dla nich wszystkich. Pan zachorował, do domu już nie wróci, zamieszka w domu opieki, tam swoich ukochanych zwierząt zabrać nie może, zamartwia się ich losem bardzo, czuje się jednak bezsilny.
Domku potrzebuje malutka, drobniutka buro-biała koteczka. Jest już wiekowa, ma około dziesięciu lat i nie ma już ząbków.

Jest grzeczna, miła, chociaż po przejściach. Nie lubi innych kotów, z jakiegoś powodu .Czy ma w ogóle szanse na dom? Nie jest przecież długowłosym kociakiem w atrakcyjnym kolorze, ale jest stworzeniem, które potrafi kochać, które zasługuje na pełną miseczkę i parę rąk do głaskania. Nic więcej i aż tyle.
Domku szukają również dwa wykastrowane, młodziutkie kocurki, Perła i Bursztynek.Mają około trzech lat, a więc są bardzo młodzi, zdrowi i wyjątkowo urodziwi. Są nierozłączni, potrzebują siebie nawzajem jak powietrza, wystarczy z resztą popatrzeć na zdjęcia.Widok śpiących, przytulonych do siebie kotów jest uroczy, a należy do rzadkości w kocim świecie.
Koty są zdrowe, zadbane, otrzymały mnóstwo miłości, a to bardzo dobrze wróży na przyszłość.

Pokochają swojego nowego Opiekuna, co do tego nie ma wątpliwości.
Bardzo prosimy o pomoc, szczególnie w imieniu dotychczasowego Opiekuna. Niech chociaż zazna odrobiny szczęścia , wiedząc, że jego ukochane zwierzaczki są bezpieczne.Los Go ciężko doświadczył, na wiele rzeczy wpływu nie mamy.

Pan nie prosi o pomoc dla siebie, ale dla tych, które same o to prosić nie mogą, a których los zależy od tego, czy potrafimy na nie spojrzeć sercem.

telefon 502 302 482 e-mil gosiagebska@wp.pl

Lokalizacja

Mazowieckie
warszawa

Kontakt

gosia
502302482
email
Dwa kocurki i kotka szukają domów.Dwa kocurki i kotka szukają domów.Dwa kocurki i kotka szukają domów.