^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Cudowna koteczka Monia szuka swojego stałego domku.Obecnie przebywa u mnie.
Przez ok 2 lata była dokarmiana przez Panie, ktore karmily bezpańskie koty. Odstawala od innych bo nie była dzikuskiem.

Z pewnoscia kiedyś miała dom ale tak długo jak Panie opiekowaly się tamta gromada-ona tam była. Oceniam ja na ok 5 lat. Przez te 2 lata mieszkania na dworzu nie zachodzila w ciaze wiec na 99 % jest wysterylizowana. U mnie tez nie miała rui. Przykleila się do tych dzikuskow ale one jej nie akceptowaly, odganialy od budek i od misek... Ale trwala tam bo tam było mimo wszystko jedzenie. Jest bardzo spokojna, troszkę wycofana i nieufna.Jest dość mało ruchliwa, ale jest tez grubaskiem:) Monia w spokojnym domu odda człowiekowi całą swą kocią duszę i będzie cudownym przyjacielem. Jest odrobaczona , odpchlona, zaszczepiona.
Z pewnością mogłaby mieszkać z innym kotem, jest bardzo ustępliwa i ugodowa.

Iza Tomczak, tel 697 718 638 , mail wet_izuszka@poczta.onet.pl

Lokalizacja

Pomorskie
gdynia

Kontakt

Iza
697718638
email
Nieśmiała Monia 2 lata żyła na dworzu...Nieśmiała Monia 2 lata żyła na dworzu...Nieśmiała Monia 2 lata żyła na dworzu...Nieśmiała Monia 2 lata żyła na dworzu...Nieśmiała Monia 2 lata żyła na dworzu...