^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Śnieżynka jest ok. dziesięciomiesięczną kocią panienką. Jej nieodparty wdzięk, uroda i przemiły charakter z miejsca podbija serce.

Przywędrowała do nas w okolicach grudnia - zmarznieta, głodna i brudna jak nieboskie stworzenie. Gdy doszła do siebie, umyła się i zaczęła sypiać na czystym posłanku okazało się, że jej futerko nie jest szare, tylko białe. Moje dzieci urzeczone tą metamorfozą nazwały ją wtedy Śnieżynką. Koteczka uwielbia zabawy, gonitwy i wszelkie szaleństwa, jakie tylko takiemu młodziutkiemu kotu mogą przyjść do głowy. Dla nas jest to urocze i słodkie, niestety nasza dziesięcioletnia kocica jest innego zdania. Odkąd mała pojawiła się u nas nasza stara kotka chowa się po kątach, zaczepianie do zabawy męczy ją i stresuje. Jest przygnębiona, w zasadzie wychodzi do nas tylko w nocy. Próbowaliśmy przeczekać, licząc, że sytuacja się jakoś ułoży, ale niestety tak nie jest.
W tej sytuacji - z ciężkim sercem, bo pokochaliśmy tego małego zucha - postanowiliśmy szukać Śnieżynce dobrego domu, koniecznie z innym kotem.

To towarzyska, proludzka kotunia, będzie świetnym towarzyszem zabaw dla innego futrzaka, o odpowiednim dla siebie wieku i temperamencie.
Odnajdzie się w domu z dziećmi, które szanują zwierzęta. Śnieżynka jest wysterylizowana, zdrowa, grzecznie załatwia się do kuwety. Jest naprawdę prześliczna, zdjęcia nie oddają jej urody - bo trudno zrobić dobre zdjęcia takiej wiercipięcie.

Kontakt do opiekuna: tel. 665.524.422, e-mail:annakonarska1@tlen.pl

Lokalizacja

Łódzkie
łódź

Kontakt

anna
665524422
email
Śnieżynka o nieodpartym wdzięku, urodzie i przemiłym charaktŚnieżynka o nieodpartym wdzięku, urodzie i przemiłym charaktŚnieżynka o nieodpartym wdzięku, urodzie i przemiłym charaktŚnieżynka o nieodpartym wdzięku, urodzie i przemiłym charakt