^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Lala to 9-letnia wyjątkowa sunia w typie amstaffa. Widać w każdym jej ruchu, że dużo w życiu przeszła. A dokładnie mówiąc: za dużo. Lala to suczka mocno wyeksploatowana. Liczne guzy na listwie mlecznej, fatalny stan łap i oczu, świadczą o tym dobitnie. Do ludzi podchodzi z ogromnym dystansem. Potrzebuje na pewno dużo czasu aby znów zaufać i pokochać. Lala powinna zamieszkać w spokojnym i cierpliwym domu. Może dzielić go z dziećmi, najlepiej starszymi (10+). Dziewczyna jest na pewno fanką jedzenia, potrafi się o nie mocno dopominać. Podchodzi dość obojętnie do innych psów. Lala jest w trakcie diagnostyki i leczenia. Ale domu potrzebuje już dziś.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
LALA w typie amstaffa do adopcji LesznoLALA w typie amstaffa do adopcji LesznoLALA w typie amstaffa do adopcji LesznoLALA w typie amstaffa do adopcji Leszno