^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Vega to 11-miesięczna pannica w typie amstaffa o pięknym umaszczeniu. Dziewczyna do tej pory była pozostawiona sama sobie, co bardzo odbiło się na jej podejściu do świata. Vega uwielbia ludzi, a przy mądrym opiekunie wyrośnie na fajnego i kontaktowego psiaka. Do tej pory miała problemy z utrzymaniem emocji na wodzy, zdarzało jej się mocno wymuszać jedzenie czy uwagę. Przy odpowiednim wprowadzeniu może zamieszkać z innym, stabilnym psem (bądź suczką). Zdarza jej się (choć już zdecydowanie mniej) zostawić małą kałuże w domu. Jednak pozostawiona sama nie piszczy ani nie szczeka. Na spacerach chodzi coraz lepiej, choć czasami pociągnie lub zaprze się. Vega uwielbia jeździć samochodem, próbuje wpakować swój zadek do każdego napotkanego auta. :) To pies wycofany i zlękniony, szczególnie w kontaktach z innymi psami. Nowy opiekun będzie musiał poświęcić dziewczynie dużo czasu i cierpliwości. To naprawdę cudowna pannica, która sporo już w życiu przeszła.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
JOANNA: 793 643 620 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
VEGA w typie amstaffa do adopcji PoznańVEGA w typie amstaffa do adopcji PoznańVEGA w typie amstaffa do adopcji Poznań