^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Olek to 10-miesięczny bull. Chłopak ma rewelacyjny charakter - jest uroczy, uległy i jak na bulla - dość delikatny. Lubi ludzi, a ich zainteresowanie potrafi wymuszać podgryzaniem. Do wypracowania, oczywiście. Pozostawiony sam sobie - nie niszczy, nie wyje i zachowuje czystość. Należy jednak pamiętać, że to jeszcze psi-dzieciak, więc małe wpadki mogą mu się jeszcze zdarzyć. Jego aktywność jest na razie na umiarkowanym poziomie, ale to również może się zmienić. Jak to bull, rozkręci się zapewne z czasem. ;) W kontaktach z innymi psami jest bardzo pozytywny, zdarza mu się natarczywie domagać znajomości (tę kwestię również można z nim wypracować). Nie znamy jego stosunku do kotów i dzieci. Olek jest zdrowy, wykastrowany i gotowy do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
OLEK bullterrier do adopcji RacibórzOLEK bullterrier do adopcji RacibórzOLEK bullterrier do adopcji RacibórzOLEK bullterrier do adopcji RacibórzOLEK bullterrier do adopcji Racibórz