^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Pianka to 3-letnia sunia w typie amstaffa. Jest psem bardzo kontaktowym, żywiołowym i radosnym. Docenia obecność człowieka w swoim życiu - fajnie skupia się na przewodniku i reaguje pozytywnie na naukę nowych rzeczy. Zna już podstawowe komendy typu: siad i podaj łapę. Na spacerach zdarza jej się ciągnąć na smyczy, szczególnie gdy w pobliżu pojawi się inny pies. Ekscytacja w tym przypadku trochę odbiera pannicy rozum, ale nie przenosi jej na człowieka i po nauce wyciszania - na pewno problem będzie łatwiejszy do wypracowania. To zdecydowanie pies domowo-kanapowy. Ładnie zachowuje czystość, pozwala na zabiegi pielęgnacyjne bez odrobiny zająknięcia, ani podniesienie fafla. :) Jak na typową białaskę przystało - Pianka jest alergiczką i musi jeść specjalnie dobraną do swoich potrzeb karmę. Dziewczyna nie może zamieszkać z innym psem, musi pozostać jedynaczką. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 158 162
MARIKA: 508 582 623 Nie odpowiadamy na sms-y. Nie odbieramy telefonów po 20.00.

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
PIANKA w typie amstaffa do adopcji PoznańPIANKA w typie amstaffa do adopcji PoznańPIANKA w typie amstaffa do adopcji PoznańPIANKA w typie amstaffa do adopcji PoznańPIANKA w typie amstaffa do adopcji Poznań