^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Sky w typie amstaffa ma 2 lata i jest pełna energii. Zdecydowanie powinna trafić do ludzi aktywnych i ceniących ruch na świeżym powietrzu. Dziewczyna nie umie niestety za wiele, pierwszym krokiem po adopcji będzie zapisanie pannicy do psiej szkółki i praca w domu. Na spacerach ciągnie w sobie tylko znaną stronę, to też trzeba będzie wypracować. Sky ubóstwia ludzi (nie wiemy jak z dziećmi), a także inne psy. Przy odpowiednim wprowadzeniu będzie mogła zamieszkać ze stabilnym psem lub suczką. Pannica jest wysterylizowana, zdrowa i gotowa do adopcji!
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
SKY w typie amstaffa do adopcji LesznoSKY w typie amstaffa do adopcji LesznoSKY w typie amstaffa do adopcji LesznoSKY w typie amstaffa do adopcji Leszno