^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Liczi to 6-letnia wychudzona sunia w typie amstaffa, co boi się ludzi i ich dotyku. Potrzebuje dłuższej chwili na zapoznanie się z człowiekiem i tym co ma dobrego do zaoferowania. Warto ją do siebie przekonać, by zostać zaproszonym do mizianka i przytulasów. Dziewczyna potrzebuje w swoim świecie dużo spokoju i cierpliwości, szczególnie otrzymanych od opiekuna. To pies, który musi odzyskać utraconą w ludzi wiarę. Brakuje jej również paru kilogramów. Jest bardzo łasa na smaczki, wraz z nabraniem masy ciała to się może nie zmienić. Liczi ładnie chodzi na smyczy, choć ogon cały czas nie chce merdać radośnie. Mamy nadzieję, że się to szybko zmieni.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

UWAGA!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Dolnośląskie
Wrocław

Kontakt

TTB Poznań
email
LICZI w typie amstaffa do adopcji WrocławLICZI w typie amstaffa do adopcji WrocławLICZI w typie amstaffa do adopcji WrocławLICZI w typie amstaffa do adopcji Wrocław