^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

PUMA to 6-miesięczne psie dziecko w typie amstaffa w wydaniu turbo-adhd. Jak każdy młody szczyl ma nieogarnięte pokłady energii. I jak z każdym szczylkiem - konieczne będzie pójście na szkolenie. A potem praca w domu, dużo pracy. Puma fajnie czuje się w towarzystwie innych psiaków oraz dzieci. Może zamieszkać z jednymi i drugimi. Uwielbia się bawić i dokazywać. Jeżeli chodzi o zdrowie - na chwilę obecną wiemy o problemach neurologicznych, które objawiają się przewracaniem się. Samo przewracanie zdarza się w momencie dużej ekscytacji. Warunkiem adopcji panienki będzie obowiązkowa sterylizacja po osiągnięciu odpowiedniego wieku. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
MAGDA: 668 157 162 Nie odbieramy telefonów po 20.00. Nie odpisujemy na sms-y.

UWAGA!!!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adopcyjnej i jej pozytywna weryfikacja.
2. Wizyta przed adopcyjna i jej pozytywna weryfikacja.
3. Minimum jeden spacer z psem w miejscu jego pobytu.
4. Podpisanie umowy adopcyjnej.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
PUMA psie dziecko w typie amstaffa do adopcji PoznańPUMA psie dziecko w typie amstaffa do adopcji PoznańPUMA psie dziecko w typie amstaffa do adopcji PoznańPUMA psie dziecko w typie amstaffa do adopcji Poznań