^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

FILA to 3-letnia suczka w typie amstaffa. Dziewczyna potrzebuje kogoś, kto ze spokojem i dużą dozą cierpliwości pokaże jej świat i to co w nim jest dobre. W kontaktach z ludźmi na początku jest dość nieufna. Potrafi obszczekać delikwenta - potrzeba czasu aby zaufała, choć nie zawsze tak samo długo to trwa. Fila lubi ruch na świeżym powietrzu, dlatego potencjalny właściciel powinien być miłośnikiem aktywnego spędzania czasu. Dziewczyna zna kilka podstawowych komend, takich jak: siad, łapa czy waruj. Więcej będzie trzeba wypracować samemu. Zdarzają się próby dominacji ze strony Fili tym samym nowy opiekun będzie musiał być dość mocno konsekwentny w wytyczaniu granic i trzymaniu się ich. Pannica może zamieszkać z innym psem, o ile nie będzie miał skłonności do dominacji. Może również zamieszkać z dziećmi, choć raczej tymi starszymi niż młodszymi (10+). Co istotne, ma pannica zapędy do pilnowania zasobów - szczególnie tych „smaczniejszych”. Kwestia do wypracowania. Wyjątkową antypatią darzy odkurzacz i szlauch, z którego leje się woda. Fila jest zdrowa, wysterylizowana i gotowa do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
MAGDA: 668 157 162 Nie odpowiadamy na sms-y. Nie odbieramy telefonów po 20.00.

UWAGA!!!!!
Pies po adopcji może się zmienić. My opisujemy znane nam zachowanie z poprzedniego domu, hoteliku, z naszych obserwacji na spacerach. Prosimy zatem o przemyślane adopcje – psiaki też mają uczucia!

Warunkiem adopcji jest:
1. Wypełnienie ankiety przed adop

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
FILA w typie amstaffa do adopcji PoznańFILA w typie amstaffa do adopcji PoznańFILA w typie amstaffa do adopcji PoznańFILA w typie amstaffa do adopcji Poznań