^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

TIARA to ok. 2-letnia panienka, która jest wyjątkowo kochanym psim łobuzem. Jest wyjątkowo emocjonalną jednostką, nie lubi hałasów, krzyków czy innych niefajnych spraw. Płoszy się wtedy bardzo. Uwielbia ludzi, małych i dużych. Za to nienawidzi kotów. Z psami natomiast bywa różnie - trzeba popracować nad kontaktami z innymi czworonożnymi. Uwielbia spacerować, bawić się i wygłupiać z człowiekiem. A najbardziej na świecie kocha okupować kanapę! Zna podstawowe komendy i lubi się uczyć (a to zasługa wrodzonego łakomstwa). Niestety Tiarusia jest alergiczką i musi jeść karmę z jagnięciną i ryżem. A i niezbyt dobrze znosi podróże samochodem.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
Magda: 668 157 162
Marika: 508 582 623 Nie odbieramy telefonów po 20.00. Nie odpowiadamy na sms-y. Nie odbieramy z numerów zastrzeżonych.

Lokalizacja

Kujawsko-Pomorskie
Bydgoszcz

Kontakt

TTB Poznań
email
TIARA w typie amstaffa do adopcji BydgoszczTIARA w typie amstaffa do adopcji BydgoszczTIARA w typie amstaffa do adopcji BydgoszczTIARA w typie amstaffa do adopcji BydgoszczTIARA w typie amstaffa do adopcji Bydgoszcz