^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

WAFEL to 2-letni chłopak w typie TTB. Jest młodzieniaszkiem nie tylko duchem, ale i ciałem i jest troszkę rozbrykany. Bardzo interesuje go otaczający świat, niekoniecznie jest zainteresowany człowiekiem w tym świecie. Co, oczywiście, może się zmienić, gdy ten właściwy człowiek pojawi się na horyzoncie i zostanie przez dłuższy czas. Pan Wafel nie umie za dużo, jakieś tam „siad” zrobi - ale nad resztą komend będzie trzeba z nim popracować. O przywołaniu też nie słyszał, więc spuszczenie ze smyczy grozi szybkim zniknięciem z pola widzenia. Uwielbia węszyć i ubóstwia biegać. W kontakcie z małymi człowiekami, równie niezainteresowany. A teraz kwestia innych psów - tu nie ma większego zaufania ze strony naszego podopiecznego. Praca nad socjalizacją też będzie potrzebna. Pozostawiony sam nie niszczy, jest grzeczny i trzyma czystość. Wafelek jest zdrowy i gotowy do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
WAFEL w typie TTB do adopcji LesznoWAFEL w typie TTB do adopcji LesznoWAFEL w typie TTB do adopcji LesznoWAFEL w typie TTB do adopcji Leszno