^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Russell to 4-letni bullterrier, który jest wyjątkowo przyjaznym do ludzi psiakiem - kocha małych i dużych dwunogów. Miłością naprawdę szczerą. Drugie, skrajne uczucie reprezentuje w odniesieniu do swoich psich współbraci - to zdecydowanie psi jedynak. Nie lubi innych psów. Russel to psiak, który potrzebuje trochę pracy z człowiekiem. Jest, jak każdy bull, upartym osiołkiem, ale też potrafi wiele za żarcie zrobić. Tak, kocha jeść i ćwiczenie na smaczki też sprawia mu dużo frajdy. Spacery na smyczy wychodzą mu całkiem spoko - wie, że po drugiej stronie jest człowiek i stara się pilnować. Nowy opiekun będzie musiał poświęcić czas na naukę komend i chodzenia na smyczy - to na początek. Szkolenie pomoże chłopaka dobrze ogarnąć, a potem to już prosta droga do „i żyli długo i szczęśliwie…”. Russell zachowuje czystość i nie niszczy. Jest zdrowy i gotowy do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
RUSSELL bullterrier do adopcji LesznoRUSSELL bullterrier do adopcji LesznoRUSSELL bullterrier do adopcji LesznoRUSSELL bullterrier do adopcji LesznoRUSSELL bullterrier do adopcji Leszno