^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Romek to niespełna dwuletni bullterrier z brakiem szczęścia do ludzi. To wesoły i przyjazny psiak, który uwielbia przytulać się do człowieka i spędzać z nim czas. Chłopak wymaga jednak pracy. Romek nie radzi sobie do końca z emocjami, gdy wpada w ekscytację to robi to tak, jak na bullika przystało i trzeba trochę czasu poświęcić na jego wyciszenie. Każdy kto ttb poznał zna ten stan i wię, że z czym to się je ;) Skacze na meble i na ludzi. Przyuczony do kennela, gdy się nudzi skomleniem wymusza wypuszczenie. Uwaga, niszczy! Romek jest bardzo łakomy, co oczywiście z jednej strony jest bardzo przydatne przy szkoleniu, z drugiej natomiast - funduje nam niepoprawnego śmieciarza. Na smyczy chodzi ładnie, ale gdy cokolwiek go zainteresuje traci od razu zainteresowanie człowiekiem i prze uparcie do celu, najczęściej jest to jakieś niedozwolone jedzenie. Chłopak nie wykazuje agresji do innych zwierząt, ale w zabawie nakręca się i bywa niedelikatny. Nie może zamieszkać z małymi dziećmi, traktuje je jako partnera do zabawy, a co za tym idzie może po prostu zrobić im krzywdę. Dzieci w wieku 10+ są jak najbardziej ok. Ładnie jeździ samochodem. Romek jest alergikiem, musi mieć dostosowaną, do swoich ograniczeń jedzeniowych, karmę. Przeszedł operację łapki, na pewno będzie trzeba ją kontrolować w przyszłości.
KONTAKT MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623
NIE ODBIERAMY PO 20:00! NIE ODPOWIADAMY NA SMSY! NIE ODBIERAMY Z NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH!

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
ROMEK bullterier do adopcji RacibórzROMEK bullterier do adopcji RacibórzROMEK bullterier do adopcji RacibórzROMEK bullterier do adopcji RacibórzROMEK bullterier do adopcji Racibórz