^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Duduś ma niecały rok życia za sobą i jest szalonym przedstawicielem TTB. Przyszła rodzina adopcyjna będzie miała z nim sporo pracy, szkolenie obowiązkowe! Duduś charakteryzuje się ogromnym ADHD, wszędzie go pełno - a nie umie w zasadzie nic. Nie zna podstawowych komend, ma problemy z wyciszeniem, a także nie do końca wie jak się zachować wśród ludzi i innych zwierząt. Zdarza mu się również podgryzać. Generalnie - praca od podstaw czeka nowych właścicieli, jeżeli zdecydują się adoptować chłopaka. Jest zdrowy, a obowiązkiem po adopcyjnym będzie kastracja młodzieńca. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
Joanna: 793 643 620
Marika: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
DUDUŚ w typie ttb do adopcji PoznańDUDUŚ w typie ttb do adopcji PoznańDUDUŚ w typie ttb do adopcji PoznańDUDUŚ w typie ttb do adopcji PoznańDUDUŚ w typie ttb do adopcji Poznań