^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Fargo to ok. 2-letni bulterier. Jest bardzo aktywny i uwielbia jeść. Bardzo ekscytuje się na widok innych psów. Tak bardzo, że nie radzi sobie z tymi emocjami . Trzeba z nim mocno popracować nad wyciszeniem. Lubi ludzi, nie jakoś bardzo wylewnie, ale lubi. Zachowuje się przy nich spokojnie, uprzejmie i delikatnie. Kocha szarpaki. Zdarza mu się, niestety, bronić zasobów. To też jest do wypracowania. Fargo musi być zwierzęcym jedynakiem i nie nadaje się do dzieci w żadnym wieku. Zna kennel. Jak zostaje sam to jest grzecznym. Do adopcji dla doświadczonego opiekuna. Takiego co zna się na turbo-ekscytujących się bullach.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00. NIE ODPISUJEMY NA SMS-Y.

Lokalizacja

Śląskie
Racibórz

Kontakt

TTB Poznań
email
FARGO bulterier do adopcji RacibórzFARGO bulterier do adopcji RacibórzFARGO bulterier do adopcji RacibórzFARGO bulterier do adopcji RacibórzFARGO bulterier do adopcji Racibórz