^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Ginger to 8-letnia amstaffka, która swoją łagodnością do ludzi oraz wrodzonym wdziękiem topi nie jedno serduszko. Choć bywa też troszeczkę zbyt natarczywa, w ekscytacji zdarza jej się skakać czy nawet podgryzać opiekuna. Odrobina konsekwencji i dobrego podejścia - powinna pomóc dziewczynie się szybko wyciszać. Szczególnie wizja jedzenia lub spaceru wzbudza w naszej damie mnóstwo emocji. Ma też jedną taką malutką rysę na charakterze - nie lubi innych psów. Absolutnie, bezkompromisowo i raczej na zawsze. W nowym domu będzie musiała pozostać jedynaczką. Ale za to rozpieszczoną i kochaną. Jest wysterylizowana i gotowa do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
NATALIA: 666 690 666 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
GINGER w typie amstaffa do adopcji PoznańGINGER w typie amstaffa do adopcji PoznańGINGER w typie amstaffa do adopcji PoznańGINGER w typie amstaffa do adopcji Poznań