NaszeZwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia o zwierzętach. Oddam - BORUS w typie amstaffa do adopcji Poznań
^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Ok. 9-letni BORUS w typie amstaffa jest przyjacielski, kontaktowy i radosny. Słodziak, krótko pisząc. Jest też wyjątkowo łakomy. Za żarcie zrobi prawdopodobnie WSZYSTKO. Łącznie z saltem z półobrotu. Tym samym nauka nowych rzeczy (bo podstawowe komendy już zna) nie będzie sprawiała mu żadnych problemów. O ile przyszły opiekun będzie miał zawsze kieszenie wypchane smaczkami, po brzegi! Chłopak jest pozytywny nie tylko do ludzi. Fajnie dogaduje się z resztą psiego towarzystwa. Mógłby zamieszkać z dziećmi (starszymi, tak 10+). Zdarza mu się wymuszać szczekaniem, szczególnie gdy w grę wchodzi jakiekolwiek żarcie. Borus jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
JOANNA: 793 643 620
MAGDA: 668 157 162 NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00. NIE ODPISUJEMY NA SMS-Y.

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań

Kontakt

TTB Poznań
email
BORUS w typie amstaffa do adopcji PoznańBORUS w typie amstaffa do adopcji PoznańBORUS w typie amstaffa do adopcji PoznańBORUS w typie amstaffa do adopcji PoznańBORUS w typie amstaffa do adopcji Poznań