^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Figaro (nr rej. 134/12) to sięgający ponad kolano pies, urodzony około 2005 roku. Został przywieziony do schroniska w grudniu 2011r.
Lgnie do ludzi, jest spokojny i kontaktowy, nie ma w nim cienia agresji. Potrafi chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy, lubi wyć. Jest łagodny w kontaktach z innymi psami i z kotami. Nie sprawia większych problemów w czasie jazdy samochodem. Figaro ma problemy ze stawami łap, w związku z tym nie wymaga wiele ruchu, po nadmiernym wysiłku może się przewrócić. Mimo tego jest radosnym psem, chętnie spaceruje, uwielbia smakołyki. Może zamieszkać w domu.
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wykastrowany
Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów/suk: pozytywny
Stosunek do kotów: neutralny
Charakter psa: przyjazny, spokojny
Aktywność psa: niska
Pies znajduje się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 85 675 37 00 pn-pt 10-17.

Lokalizacja

Podlaskie
Białystok

Kontakt

Katarzyna
856753700
email
Figaro - czarujący psi śpiewakFigaro - czarujący psi śpiewakFigaro - czarujący psi śpiewakFigaro - czarujący psi śpiewakFigaro - czarujący psi śpiewak