^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Tosia to 3-letnia sunia w typie amstaffa. Dziewczyna szuka odpowiedzialnego domu, pełnego czułości i miłości ale również konsekwencji w działaniu i stanowczości. Idealnie byłoby gdyby została psią jedynaczką, gdyż w stadzie zachowuje się dominująco. Nawet bardzo dominująco. Mogłaby ewentualnie zamieszkać z uległym psem bądź suczką, ale ta kwestia zależy od doświadczenia przyszłego opiekuna. Jeżeli chodzi o ludzi - Tosinka uwielbia ich w każdym wieku i kształcie. Jest też bardzo karnym psem. Szybko się uczy i przede wszystkim lubi pracować. Wiadomo, nie za darmo. Smaczki się sypać muszą. :) To naprawdę fajny i mądry psiak. Tosia jest wysterylizowana i gotowa do adopcji.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
MAGDA: 668 157 162
MARIKA: 508 582 623 NIE ODPOWIADAMY NA SMS-Y. NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00.

Lokalizacja

Zachodniopomorskie
Stargard

Kontakt

TTB Poznań
email
TOSIA w typie amstaffa do adopcji - StargardTOSIA w typie amstaffa do adopcji - StargardTOSIA w typie amstaffa do adopcji - StargardTOSIA w typie amstaffa do adopcji - StargardTOSIA w typie amstaffa do adopcji - Stargard