^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Iskra (nr rej. P-1940/16), to średniej wielkości suczka, urodzona w 2015r.
Była już raz adoptowana, niestety wróciła do schroniska z powodu zmiany sytuacji życiowej właścicieli (w lipcu 2017r.).
Iskra to bystra i bardzo energiczna suczka z charakterkiem. Uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest inteligentna i niezależna, zna podstawowe komendy, chociaż czasami udaje, że ich nie słyszy. Szybko się uczy. Z przyjemnością przyjmuje pieszczoty, ale nie jest nachalna. Bardzo silnie się przywiązuje, choć początkowo bywa nieufna. Reaguje agresją na zbliżające się do jej opiekuna psy i nieznane osoby.
Swój boks dzieli z samcem, z którym dobrze się dogaduje. Z suczkami nie była sprawdzana. Nie sprawia problemów podczas jazdy samochodem.
W marcu przeszła badania weterynaryjne dopuszczające ją do udziału w długodystansowych biegach, które sprawiają jej olbrzymią przyjemność.
Iskra potrzebuje stanowczego, aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią ilość ruchu. Potrafi wspinać się po siatce i wysoko skacze, w związku z tym nie może być psem podwórkowym.
Szczepienia: tak
Odrobaczenie: tak
Płodność: wysterylizowana
Stosunek do dzieci: neutralny, jeśli starsze dziecko potrafi uszanować jej przestrzeń
Stosunek do psów/suk: dogaduje się z psami w boksie, na psy napotkane w czasie spaceru reaguje negatywnie
Stosunek do kotów: negatywny
Charakter psa: bystra, niezależna
Aktywność psa: bardzo energiczna

Pies znajduje się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Warunkie

Lokalizacja

Podlaskie
Białystok

Kontakt

Katarzyna
856753700
email
Iskra - doskonały towarzysz aktywnej osobyIskra - doskonały towarzysz aktywnej osobyIskra - doskonały towarzysz aktywnej osobyIskra - doskonały towarzysz aktywnej osobyIskra - doskonały towarzysz aktywnej osoby