^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie poszukuje doświadczonych osób, chętnych stać się Domem Tymczasowym dla Beagla!
Co to jest Dom Tymczasowy?
Jest to miejsce, w którym psiak czeka na swój nowy dom. To miejsce, w którym uczy się życia w rodzinie, pokonuje bariery i lęki i nabywa nowych umiejętności.
Nasi podopieczni bardzo często pochodzą z pseudo hodowli, gdzie nie zaznały dobrego traktowania, nie wspominając o miłości i rodzinnym cieple, są wylęknione, nieufne, nie potrafią zachowywać czystości – jednym słowem, to psy po przejściach, którym trzeba poświęcić czas, wobec których trzeba wykazać się ogromem cierpliwości, którym trzeba pokazać inną stronę człowieczeństwa, aby nabrały zaufania, otworzyły się, aby zaczęły uśmiechać się do świata i ludzi.
Jeżeli jesteś pewien, że chcesz w ten sposób pomóc potrzebującemu zwierzakowi, jeżeli jesteś pewien, że podołasz opiece nad Beaglem po przejściach - zadzwoń!
Ania 501 409 850, Magda 501 714 686
Obowiązuje ankieta i wizyta weryfikacyjna.
www.beaglewpotrzebie.pl

Lokalizacja

Wielkopolskie
Cała Polska

Kontakt

loczek21
501714686
email
Poszukujemy Domów Tymczasowych dla psiaków!