^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

LUSIA to urocza ok. 10-letnia suczka w typie amstaffa. Cieszy ją kontakt z człowiekiem i nastawia boczki do miziania, ale nie jest przesadnie wylewna. Na wybiegu bardziej interesują ją psie sprawy niż podążanie za przewodnikiem. Zabawki są ok, ale nie ma w tym pasji czy niezdrowej fascynacji. Do dzieci zachowuje się bez zarzutu. Lusia nie jest suczką, która rzuca się na psy, ale coś w jej zachowaniu mówi nam, że w kontaktach z innymi czworonogami należy być czujnym i nie do końca obdarzać ją zaufaniem. Dlatego też lepiej, żeby była jedynaczką. Na smyczy ciągnie, ale oczywiście jest to rzecz do wypracowania. Lusia ma asymetrię pyszczka, nie jest nam znany powód jej wystąpienia. Lusia jest wysterylizowana. Szukamy dla niej domu spokojnego, który ceni sobie stabilność seniorów.
KONTAKT :
MAGDA: 668 157 162
JOANNA: 793 643 620 NIE ODPOWIADAMY NA SMS

Lokalizacja

Wielkopolskie
Buk

Kontakt

TTB Poznań
email
LUSIA w typie amstaffa do adopcji BukLUSIA w typie amstaffa do adopcji BukLUSIA w typie amstaffa do adopcji BukLUSIA w typie amstaffa do adopcji BukLUSIA w typie amstaffa do adopcji Buk