^Back to Top
facebook

Naszezwierzaki.info - Darmowe ogłoszenia

NaszeZwierzaki.info - serwis darmowych ogłoszeń związanych ze zwierzętami. Chcemy przede wszystkim pomóc odnaleźć własny dom zwierzętom porzuconym, niechcianym, oraz tym które nie mają jeszcze własnego kąta. Zapraszamy do dodawania ogłoszeń.
Drukuj

Opis

PEPPA to żywiołowa 5 letnia suczka w typie amstaffa, która praktycznie cały czas jest w ruchu. Kontakt z opiekunem nie jest jej mocną stroną, ale nadrabia to karnością i chęcią do nauki. Stanowczo trzeba popracować nad przywołaniem. Na chwilę obecną jej wyjście na wybieg oznacza lekko zdarte gardło i widoczną poprawę kondycji. Nie interesują jej zabawki ani aportowanie. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nikt się z nią nigdy nie bawił. Peppa do ludzi, zarówno tych małych jak i dużych, jest łagodna i przyjacielska. Przytulenie ok, ale w biegu i najlepiej na chwilkę, bo coś gdzieś może jej umknąć. Raczej nie toleruje innych zwierząt. Suczka jest zdrowa.
KONTAKT:
ASIA: 793-643-620 NIE ODBIERAMY TELEFONÓW PO 20.00 NIE ODPISUJEMY NA SMS-Y!!!

Lokalizacja

Wielkopolskie
Leszno

Kontakt

TTB Poznań
email
PEPPA w typie amstaffa - LesznoPEPPA w typie amstaffa - LesznoPEPPA w typie amstaffa - LesznoPEPPA w typie amstaffa - LesznoPEPPA w typie amstaffa - Leszno